Pytania zadawane przez Pacjentów

KardiaMobile to urządzenia klasy medycznej i jako jedyne (!) personalne monitory EKG posiadają certyfikat FDA Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków oraz certyfikat CE. Zgodnie z badaniami klinicznymi zapewniają wydajność diagnostyczną porównywalną z 14-dniowym monitorowaniem ambulatoryjnym.

  1. Urządzenie Kardia. W sprzedaży dostępne są dwa modele urządzeń: Kardia Mobile oraz Kardia Mobile 6L. Skonsultuj się ze swoim lekarzem, który z tych modeli będzie dla Ciebie odpowiedni.
  2. Aplikacja na smartfon. Monitor serca Kardia Mobile współpracuje z bezpłatną aplikacją od firmy AliveCor. Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play lub AppStore. Aplikacja jest bardzo intuicyjna i łatwa w użytkowaniu.

Zależnie od posiadanego telefonu możesz pobrać darmową aplikację z App Store tu lub Google Play tu. Zobacz film jak zainstalować aplikację: tu. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie konieczne będzie jednorazowe utworzenie konta użytkownika. To zajmie tylko minutę! Do prawidłowej interpretacji wyniku konieczne będą podstawowe informacje o użytkowniku: wiek, płeć i waga.

Masz więcej pytań? Napisz do nas: info@kardia-mobile.pl

Pytania zadawane przez Specjalistów

Pojedynczym urządzeniem możesz przeprowadzać badanie EKG wielu pacjentów w czasie bieżącym podczas ich wizyt. Pacjentów, u których arytmie występują sporadycznie, trudno jest jednak zdiagnozować jednorazowym odczytem lub klasycznym badaniem holtererm. Pacjenci mogą nabyć własne urządzenie i na kolejnych wizytach dostarczać zbiorczo wyniki lub przesyłać je na maila każdorazowo, kiedy wynik jest niepokojący.

Masz więcej pytań? Napisz do nas: info@kardia-mobile.pl

Przewiń do góry

Na stronie prezentowane są wyroby medyczne. Używaj ich zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.